Nowoczesna stolarka okienna zaskakuje świetnym wyglądem, jak również doskonałymi parametrami technicznymi. Chcąc jeszcze lepiej zadbać o swój komfort, warto postawić na innowacje związane z przeszkleniem. Przeszklenie Eclaz to wyjątkowa propozycja, która znacząco wpłynie na komfort i zdrowie w mieszkaniu czy w domu. Czym jest przeszklenie Eclaz i w jaki sposób wpływa na nas?

Przeszklenie Eclaz – więcej światła w domu!

Światło odgrywa niebagatelną rolę w naszym życiu – pozwala ono na wykonywanie codziennych czynności bez problemu, bezpieczne poruszanie się, umożliwia naukę, pracę, relaks z książką w dłoni. Światło jest dla nas niezbędne, aby móc funkcjonować każdego dnia. Światło wpływa także na przestrzeń, w której przebywamy: dobrze oświetlone wnętrza wydają się optycznie większe, przyjemniejsze w odbiorze. Analogicznie – niedostatek światła w pomieszczeniach sprawia, że wydają się być one ponure, konieczne jest również ich doświetlanie. Brak odpowiedniego oświetlenia wpływa bezpośrednio na nasze zdrowie – nie tylko zaburzony jest proces wytwarzania witaminy D, ale też możliwy jest znaczny spadek samopoczucia, pojawianie się zespołów lękowych. Aby lepiej doświetlić wnętrza i cieszyć się doskonałym samopoczuciem warto postawić na przeszklenie Eclaz. Czym różni się ono od klasycznych szyb?

Czym jest przeszklenie Eclaz?

Klasyczne szyby stosowane w oknach ubytek naturalnego światła sięga nawet o 30%. Wynika to zarówno z jakości szkła, jak i jego ustawienia. Przeszklenie Eclaz wpuszcza ono nawet do 11% więcej światła do wnętrz, co pozwala na znacznie lepsze doświetlenie i poprawę jakości życia. Przeszklenie Eclaz może być stosowane w najchętniej wybieranych oknach, np. oknach przesuwnych czy wysokich okien stosowanych we wnętrzach loftowych.

 

Comments are closed.