Czy codzienne gotowanie może być przyjemnością? Zdecydowanie tak – o ile postawimy na sprawdzone technologie oraz świeże produkty. W poszukiwaniu nowych smaków i doznań kulinarnych pomogą profesjonalne garnki ze stali nierdzewnej oraz patelnie ceramiczne. Czy warto mieć je w swojej kuchni? Zdecydowanie tak. 

Dlaczego warto wybrać garnki ze stali?

Wybierając nowe garnki do kuchni, zwracajmy uwagę na to, z jakich materiałów są one wykonane. Obecnie najchętniej kupowanymi i najczęściej rekomendowanymi są garnki ze stali nierdzewnej 18/10. Garnki takie doskonale sprawdzają się zarówno w profesjonalnych kuchniach, jak i w domowym zaciszu. Pozwolą one znaleźć olbrzymią radość w codziennym przygotowywaniu posiłków i sprawią, że każde danie smakować będzie wyjątkowo! Wysokiej jakości garnki stalowe znaleźć można na stronie gerlach.pl

Jak tworzone są garnki stalowe?

Garnki ze stali nierdzewnej 18/10 dostępne są w kompletach składających się z kilku lub kilkunastu elementów. Takie rozróżnienie pozwoli na wybranie kompletu dopasowanego do naszych potrzeb. Warto pamiętać, że w komplecie pokrywki ze szkła hartowanego liczone są jako osobne elementy. Garnki ze stali nierdzewnej 18/10 odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia, korozję czy odkształcenia. W ich dnie znajduje się dysk, który pozwala na szybsze i równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Rozwiązanie to wpływa nie tylko na szybkość gotowania, ale również na oszczędność energii. Garnki stalowe posiadają profilowane rączki i uchwyty, tworzone z materiałów antypoślizgowych. Dzięki nim znacząco poprawia się bezpieczeństwo użytkowania i gotowania. Warto też zwrócić uwagę na elementy takie jak cedzaki czy lejki. W odmierzaniu płynów pomoże wewnętrzna miarka. 

Comments are closed.