Firmy ubezpieczeniowe dążą do tego, aby coraz lepiej dopasować się do potrzeb współczesnych klientów. Dlatego proponują nie tylko podstawowe ubezpieczenie samochodu, ale także dodatkowe oferty, dzięki czemu pojazdowi można zapewnić zdecydowanie lepszą ochronę.

Rozbudowane ubezpieczenie samochodu

Do wyboru są polisy, jakie są w stanie zapewnić ochronę szybom, jakie znajdują się w samochodzie. Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jest to element, który najbardziej zniszczony jest na uszkodzenie podczas poważniejszej stłuczki. Koszty naprawy lub całkowitaejwymiana szyb, są duże. Na szczęście, dzięki takiej ochronie ubezpieczeniowej nie trzeba będzie przejmować się kosztami. Tym bardziej, że wiele firm zapewnia możliwość rozliczenia bezgotówkowego całej szkody. Na dodatek, na wymienione szyby (wszystkie, które były objęte ubezpieczeniem i zostały uszkodzone) otrzymuje się odpowiednią gwarancję.

Ochrona dla opon w samochodzie

Ważne jest nie tylko ogólnikowe ubezpieczenie samochodu. Warto nieco bliżej przyjrzeć się samochodom, jakie wystawione są na intensywną eksploatację. Ochrona, a dokładnie jej zakres obowiązywania, uzależniony jest od firmy ubezpieczeniowej. W niektórych przypadkach mowa jest o samej Polsce, a w innych ochrona sięga zdecydowanie dalej, nawet za granicę. O wypłatę odszkodowania można ubiegać się nawet wtedy, jeżeli dojdzie do uszkodzenia dętki. Do tego każda osoba, która będzie posiadać takie ubezpieczenie, może zapewnić sobie opcję dodatkowego holowania do najbliższego warsztatu. 

 

Comments are closed.