Przydomowy taras może zmieniać się zgodnie z naszymi potrzebami: w jednej chwili może być miejscem do przyjmowania gości, w innej: bezpieczną przestrzenią dla naszych dzieci, gdzie mogą one bawić się i dokazywać. Aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń potrzebne są jednak odpowiednie meble ogrodowe i oświetlenie – inspiracje na ciekawe lampy i lampiony znajdziesz u nas!

Inspiracje na oświetlenie tarasu

W jaki sposób oświetlić taras? Dlaczego warto wybrać oświetlenie tarasu? Nowoczesne oświetlenie tarasu to przede wszystkim gwarancja, że po zmroku dalej będziemy mogli funkcjonalnie wykorzystywać tę przestrzeń – wybierając lampiony czy lampy solarne zapewniamy sobie światło, co pozwoli nam również na przedłużenie miłych chwil na tarasie. Producenci proponują nam dzisiaj różnorodne oświetlenie tarasu – inspiracje na oświetlenie znajdziemy w sieci, w magazynach wnętrzarskich. Warto je wykorzystać!

Energooszczędne oświetlenie tarasu – inspiracje

Jednymi z najchętniej i najczęściej wybieranych dzisiaj są lampy solarne – to świetne oświetlenie tarasu, które pozwoli nam na urozmaicenie przestrzeni, ale też na zrobienie kroku w stronę bardziej ekologicznego życia. Lampy solarne mogą być ustawiane na tarasie oświetlając meble tarasowe, jak również osadzane w ziemi, tworząc alejki czy rabaty w naszych ogrodach. Lampy solarne ładowane są na dwa sposoby – możemy wykorzystywać tu energię słoneczną lub też ładować urządzenia… poprzez kabel USB! Lampy solarne działają w kilku trybach – sami decydujemy o tym z jaką intensywnością świeci lampa oraz jak wiele światła oddaje. Bez trudu możemy kontrolować również stopień zużycia akumulatora. Lampy solarne to ekologiczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w naszej przestrzeni wypoczynkowej i pozwoli nam odpoczywać lepiej!

Comments are closed.