Wybór stolarki okiennej nie powinien być dziełem przypadku. Czy wiesz, że jakość naturalnego światła, które wpada do wnętrz, ma kolosalne znaczenie dla naszego samopoczucia i zdrowia. Przeszklenie Eclaz pozwoli na to, aby salony, kuchnie czy sypialnie były skąpane w słońcu. Czym jest przeszklenie Eclaz i jak może zmienić nasze życie?

Dlaczego warto postawić na przeszklenie Eclaz?

Nie ma wątpliwości co do tego, że naturalne światło jest dla nas najlepsze. Pozwala ono na codzienne funkcjonowanie, wykonywanie wszystkich czynności: czytanie, naukę, pracę, relaks. Naturalne światło dzienne to również gwarancja naszego dobrego samopoczucia – światło sprawia, że pomieszczenia wydają się optycznie większe, a przebywanie w nich jest po prostu przyjemniejsze. Dobór stolarki okiennej do konkretnych pomieszczeń jest kluczowy – źle oświetlone wnętrza będą sprawiały wrażenie przygnębiających i mrocznych i szybko zauważymy, że nie chcemy spędzać w nich czasu. Warto również wiedzieć, że klasyczna stolarka okienna może powodować stratę światła wynoszącą nawet do 30%! Szukając sposobów na lepsze doświetlenie wnętrz, warto postawić na przeszklenie Eclaz. Jest to innowacyjna powłoka, która stosowana jest w nowoczesnych oknach. Przeszklenie Eclaz wpuszcza do wnętrza nawet do 11% więcej światła w stosunku do klasycznych okien. Wpływa to nie tylko na odbiór wnętrza, ale również na to, jak się czujemy.

Czy przeszklenie Eclaz ma wpływ na nasze zdrowie?

Zdecydowanie tak. Większa ilość naturalnego światła to również więcej witaminy D w naszych organizmach. Dzięki przeszkleniu Eclaz możemy cieszyć się lepszą jakością życia oraz lepiej odświetlonymi pomieszczeniami. Przeszklenia Eclaz wpłyną też na zmniejszeni rachunków za ogrzewanie – dzięki tej technologii możliwe jest lepsze dogrzanie wnętrz energią słoneczną.

Comments are closed.