Na przestrzeni lat powstało wiele stylów wnętrzarskich, które pasują do duszy i upodobań właścicieli mieszkań. Każde z nich wyróżnia się czymś wyjątkowym, ale i budzi kontrowersje. Styl klasyczny to dla wielu ponadczasowe rozwiązania nie pasujące do obecnych czasów. Z kolei styl glamour jest bogaty i pełen przepychu, kojarzącym się z wystrojem wnętrz gwiazd znanych z telewizji. Chcąc urządzić swoje własne “M”, nie należy zamykać się na designerskie rozwiązania. Przeczytaj, jakie meble i dodatki wybrać, aby dopasować je do wnętrza.

Wygodny i piękny wygląd salonu. Zapomnij o problemach i wybierz designerskie meble wypoczynkowe

Pierwszym, o ile nie najważniejszym, pomieszczeniem w mieszkaniu jest przestronny salon. Bez względu na to, czy znajduje się on w mniejszym mieszkaniu lub wielkim domu, ma on funkcje reprezentatywną. To właśnie na nim powinniśmy skupić swoją uwagę i zadbać o meble wypoczynkowe z prawdziwego zdarzenia. Oryginalne fotele designerskie łączą w sobie wygodę i atrakcyjny wygląd. Przyciągają uwagę i od razu wpadną w oko przybyłym gościom. Zapewnią Ci miejsce do relaksu, urozmaicą każde wnętrze i staną się nowoczesnym rozwiązaniem do urządzenia salonu. 

Polskie komody, czyli uniwersalny mebel do sypialni 

Czym byłaby sypialnia bez komody z prawdziwego zdarzenia? To właśnie ona, obok szafy i łóżka, stanowi jedno z najważniejszym elementów w pokoju sypialnianym. Designerskie komody oferują niezwykłą funkcjonalność i mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Duże i przestronne komody drewniane, pozwolą na utrzymanie porządku i przydadzą się do przetrzymywania wielu drobiazgów lub dekoracji w postaci kwiatów, obrazków bądź zdjęć. Komoda designerska będzie doskonałym wyborem do każdego mieszkania i przypadnie ona do gustu miłośnikom ponadczasowej klasyki. Pięknie zdobione fronty, wraz nieszablonowymi uchwytami, wkomponują się w mieszkaniach urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym czy klasycznym. 

Comments are closed.