Balkon w stylu boho kojarzyć się może z pewną swobodą, luzem. To miejsce nieco szalone, wesołe, gdzie z wielką przyjemnością będzie można spędzać czas. Boho wziął swój początek od bohemy, czyli cyganerii artystycznej.

Balkon w stylu boho dla odważnych

Jest to na pewno idealna propozycja dla tych osób, które nie boją się wyraźnych kolorów, jakie są znakiem rozpoznawczym dla tego stylu. Różowy, czerwony, żółty, zielony – i to takie mocno nasycone, które już z daleka będą się wyróżniać. Boho kojarzony jest również z patchworkiem. Jest to technika łączenia kolorowych tkanin. Coraz modniejsza propozycja, dzięki której można wykonać nawet wzorzysty wzór na tapecie. Wiele osób, widząc tego typu aranżacje, uśmiecha się pod nosem. Nie ma się czemu dziwić – jest to bowiem na tyle wesoły trend aranżacyjny, który ma nieść ze sobą radość i szczęście.

Miejsce do wypoczynku

Nie można zapomnieć o tym, że balkon w stylu boho musi zostać zaplanowany z głową. To miejsce, gdzie obecnych jest dużo dodatków, ale również nie można zapomnieć o tym, aby nie przegiąć z ich ilością w drugą stronę. Wtedy nikt nie stanie się właścicielem miejsca przemyślnie urządzonego, ale takiego, które będzie przeładowane, kiczowate. Tego typu balkony na pewno nie będą zachęcać do wypoczynku, dlatego należy unikać stworzenia takiego efektu. Najpierw warto wykonać sobie plan, aby można było do wszystkiego podejść z głową. Należy pamiętać o tym, że styl boho to trend, który ma być kojarzony z naturą oraz pewną dozą lekkości. 

Comments are closed.