Czy gotowanie może być prostsze i przyjemniejsze? Okazuje się, że tak – wystarczy odpowiedni zestaw garnków, zaprojektowany przez doświadczonych designerów. Dzisiaj u topowych producentów bez trudu znajdziemy ciekawe komplety garnków, które pozwolą nam na realizowanie naszych kuchennych marzeń. Co warto wiedzieć o takich kompletach?

Stalowy zestaw garnków – idealny do kuchni!

Wśród licznych propozycji garnków, które znajdziemy na polskim rynku, warto zwrócić uwagę na garnki stalowe. Taki zestaw garnków to połączenie wysokiej jakości, odporności na uszkodzenia oraz elegancji. Garnki stalowe tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10 – taka stal zabezpieczona jest przed działaniem korozji, odkształcaniem czy zarysowaniem. W dnach garnków stalowych umieszczane są specjalistyczne dyski, których zadaniem jest szybsze i równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Dzięki garnkom możliwe jest więc nie tylko szybsze gotowanie, ale również ograniczenie zużycia energii elektrycznej czy gazu. Zestaw garnków może składać się z kilku lub kilkunastu elementów – rozbudowane komplety znajdziemy na stronie gerlach.pl. Pamiętajmy, że pokrywki liczone są jako osobne elementy zestawu!

Garnki dopasowane do potrzeb 

Zestaw garnków stalowych to nie tylko świetne parametry techniczne. Projektanci zadbali o to, aby proponowane kolekcje wyposażone były w elementy niezbędne do codziennego gotowania. W kompletach znajdziemy klasycznie, niewielkie rondelki, jak również obszerne garnki do gotowania dużych porcji zup. W kompletach znajdziemy też elementy niezbędne do gotowania na parze. Garnki wyposażone są również w lejki, cedzaki oraz wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. O wygodę użytkowników zadbają również wygodne rączki i uchwyty. 

Comments are closed.