W czasie wiosny i lata warto jak najwięcej czasu spędzać blisko natury. Przydomowy ogród czy też taras warto zaaranżować na miejsce wypoczynku. Istnieje wiele możliwości na wykreowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej. Meblem chętnie wybieranym w tym celu jest sofa ogrodowa narożna. Jak wykorzystać sofę w konkretnych aranżacjach?

Sofa ogrodowa narożna – komplety technorattanowe

Wśród najchętniej wykorzystywanych mebli ogrodowych wymienia się komplety technorattanowe. Nie powinno to dziwić – są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, tworzone są z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Sofa ogrodowa narożna to jeden z wielu elementów, które znaleźć można w kolekcjach technorattanowych – sofa taka może być uzupełniona o pufy, fotele, ale też o niski i szeroki stolik kawowy. Atutem sofy narożnej z technorattanu jest bez wątpienia jej konstrukcja – opiera się ona na lekkim, aluminiowym stelażu, który dzięki malowaniu proszkowemu jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie mebla to plecionka syntetyczna. Nieporowata struktura plecionki nie wchłania brudu, kurzu, nie jest podatna na promieniowanie słoneczne i nie płowieje. Sofy ogrodowe narożne z technorattanu uzupełniane są o miękkie siedziska.

Modułowa sofa ogrodowa narożna

Sposobem na oryginalnie zaaranżowany ogród jest też sofa ogrodowa narożna w konstrukcji modułowej. Meble takie pozwalają na kreatywne podejście do przestrzeni wypoczynkowej i dopasowywanie jej do aktualnych potrzeb. Taka sofa ogrodowa narożna może składać się z dwóch lub więcej elementów. Dzięki niewielkim złączkom elementy te można łączyć w całość. Meble modułowe to niebanalna forma na aranżację, dedykowana do nowoczesnych przestrzeni.

Comments are closed.