Każda chwila spędzona blisko natury to sposób na relaks. Nie musimy wyjeżdżać za miasto, by skorzystać z otoczenia zieleni. Wystarczy niewielki taras czy ogród, by móc spędzać każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. W aranżacji takiej przestrzeni pomogą przede wszystkim nowoczesne meble ogrodowe, ale też parasol tarasowy czarny.

Parasol tarasowy czarny w strefie wypoczynkowej

Odpoczynek na świeżym powietrzu może wiązać się z aktywnością fizyczną, jak i przesiadywaniem blisko domu w odpowiednio zaaranżowanej strefie relaksu. Nie trzeba wiele, by taką strefę zaprojektować – wygodne meble to zarówno komplety wypoczynkowe, jak i kompaktowe zestawy kawowe. Warto też pamiętać o tym, by odpoczywać bezpiecznie – ochrona przed promieniowaniem UV jest niezwykle ważna. Strefę cienia wykreuje parasol tarasowy czarny. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą pod wieloma względami: są one trwałe, wykonane z innowacyjnych materiałów, posiadają współczesny design. Parasol tarasowy czarny idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych ogrodach, przestrzeniach inspirowanych stylem loftowym, minimalistycznym. Parasol taki skutecznie osłoni przed silnym słońcem, jak również niespodziewaną mżawką.

Parasol tarasowy czarny – funkcjonalny dodatek na lato!

Parasol tarasowy czarny wykonany jest z trwałych materiałów: główna oś to aluminium, czasza wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej poliuretanem. Materiały te są zabezpieczone przed wilgocią, płowieniem. Parasol posiada liczne punkty regulacji, które pozwalają na ustawienie precyzyjnie kąta padania cienia. Dodatkowo czasza, w zależności od modelu, może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Parasol warto chronić w czasie jesieni i zimy za pomocą dedykowanego pokrowca ogrodowego.

 

Comments are closed.